personaaltreener Rene Poljakov
personaaltreener Rene Poljakov

TREENING- JA TOITUMISKAVA JÕU SUURENDAMISEKS VÕI
JÕUTÕSTMISES VÕISTLEMISEKS!

Treening- ja toitumiskavasid koostab Rene Poljakov, kes on 3- kordne Eesti meister rinnalt surumises ning omab + 125 kg rinnalt surumises Eesti rekordit 255 kg. Samuti on ta võitnud EMV-telt medaleid kolmevõistluses.
Viimati uuendas Rene Eesti rekordit EMV 27. novembril 2010.a Pärnus, tulemuseks 255 kg.

Treening- ja toitumiskavadest lähemalt:

Koostan treening- ja toitumiskavasid nii algajatele, edasijõudnutele kui ka võistlevatele jõutõstjatele vastavalt Sinu eesmärkidele.

Võistleva jõutõstja kavad sisaldavad soovi korral loomulikult ka võistlusvormide kasutamist ettevalmistuse ajal.

  • Algajad jõutõstjad on need, kelle hobiks on jõusaalis rassimine ja kes on valinud enda spordialaks jõutõstmise ning tahavad sellega tegelema hakata või on juba lühikest aega selle spordialaga tegelenud.

Algaja jõutõstja treeningvarustusse võiksid käia randme- ja põlvesidemed, magneesium (haarde tugevdamiseks) ning spordiriided- sellest esialgu piisab.

Võistlusvormidele ei ole veel mõtet mõelda, see jäägu tulevikku.

  • Edasijõudnud jõutõstjad on need, kes teevad jõutõstmist juba vähemalt keskpärasel taseme, on endale teinud selgeks jõutõstmise põhitõed ja kavatsevad tulevikus osaleda jõutõstmise võistlustel
Võiks öelda, et see on 1 keerukamaid etappe (kui mitte rääkida konkreetselt võistlusteks ettevalmistusest) kogu jõutõstmise osas. Selles etapis laotakse põhja, et olla valmis astuma järgmist sammu, saama võistlevaks jõutõstjaks.
Selles etapis on võimalik ja soovitav juba osaleda ka varustuseta jõutõstmise võistlusel, mida korraldatakse Eestis (saab kogemusi ja näeb ka enda taset võrreldes teistega).

Edasijõudnud jõutõstjad võivad lisaks algaja varustusele hakata vaikselt mõtlema ka juba võistleva jõutõstja varustuse hankimisele. See on ettevalmistusetapp astumaks järgmist sammu, saamaks võistlevaks jõutõstjaks ning seega nõuab tugevat tahet ja suurt tööd.

Nagu juba eelnevalt vast aru said, peaksid selles etapis kasutama juba erinevaid treeningprogramme tugeva põhja loomiseks.

  • Võistlevate jõutõstjate ettevalmistus käib aastaringselt, kuid see on jagatud erinevateks ettevalmistusetappideks ja tulemuse vormistamiseks, võistlusperioodiks.

Samuti on siin suur osatähtus võistlusvormidel (spetsiaalsetel küki- ja tõmbetrikoodel, surumissärkidel, sidemetel jm vajalikul), kuna ilma neid kasutamata on raske, kui mitte võimatu, konkurentsis püsida.

Rene EMV 2010. rinnalt surumise Eesti rekord 255 kg

Treeningkava hind on 50 €
Toitumiskava hind on 50 €
Treening- ja toitumiskava korraga tellimisel on hind 80 €.

NB! Kava sisaldab ka hilisemat nõustamist e-maili teel. 

Kui soovid minuga koostööd teha, siis kirjuta info@trenn24.com ja räägime läbi.

Kui soovid endale lihtsalt treening- ja/või toitumiskava tellida, siis palun täida järgnev vorm ning saadan sulle personaalne kava 5 tööpäeva jooksul pärast tasumist.

Kava eest saad tasuda- OÜ RH Fitness, a/a EE452200221056456733

Tasumisel märgi kindlasti enda nimi ja kava, mis tellisid (ntx Marge Lava, treeningkava).

Tellin treening- ja/või toitumiskava.
* (kohustuslikud väljad)